perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

orvajtje në spanjisht

Fjalë: orvajtje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (14): catar, conato, ensayo, espécimen, examen, experiencia, experimento, intento, muestra, probar, prueba, repetición, tentativa, esfuerzo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht orvajtje, orvajtje në spanjisht, catar në shqip
orvajtje në spanjisht