perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përcjell në spanjisht

Fjalë: përcjell (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): acompañar, asistir, escoltar, eco, incluir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht përcjell, përcjell në spanjisht, acompañar në shqip
përcjell në spanjisht