perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në spanjisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): atañer, concernir, referir, respectar, respetar, ver
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht përkas, përkas në spanjisht, atañer në shqip
përkas në spanjisht