perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në spanjisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): labrar, tornear, trabajar, elaborar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht përpunoj, përpunoj në spanjisht, labrar në shqip
përpunoj në spanjisht