perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në spanjisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): circunscribir, describir, pintar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht përshkruaj, përshkruaj në spanjisht, circunscribir në shqip
përshkruaj në spanjisht