perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

padurim në spanjisht

Fjalë: padurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): impaciencia
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht padurim, padurim pres pushimet verore, me padurim, padurim në spanjisht, impaciencia në shqip
padurim në spanjisht