perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në spanjisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): cotizar, pagar, remunerar, retribuir, solventar, satisfacer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në spanjisht, cotizar në shqip
paguaj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

shoqëri anonime lojë shahu orë dore