perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në spanjisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): abrigo, capa, costra, despojo, sobre, capote, chaqueta, gabán, impermeable, manto, sobretodo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në spanjisht, abrigo në shqip
pallto në spanjisht

Fjalë të ngjashme

zehnder farë turizmi arkeologjik