perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në spanjisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): heredero, sucesor
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pasardhës, pasardhës në spanjisht, heredero në shqip
pasardhës në spanjisht