perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pastër në spanjisht

Fjalë: pastër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): puramente, limpio, ordenado, pulcro, aseado, curioso
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pastër, pastër në spanjisht, puramente në shqip
pastër në spanjisht

Fjalë të ngjashme

mbushje te ipkos lot e mall pull ups