perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pesëdhjetë në spanjisht

Fjalë: pesëdhjetë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): cincuenta
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pesëdhjetë, pesëdhjetë nuanca të hirta, pesëdhjetë hijet e grisë, pesëdhjetë hijet e greit, pesëdhjetë në spanjisht, cincuenta në shqip
pesëdhjetë në spanjisht