perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pllakë në spanjisht

Fjalë: pllakë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): teja, azulejo, disco, hoja, ladrillo, losa, placa, tabla, lámina, tableta
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pllakë, pllakë në spanjisht, teja në shqip
pllakë në spanjisht