perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

portë në spanjisht

Fjalë: portë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): puerta, verja, gol, objeto, portería, portillo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht portë, portë në spanjisht, puerta në shqip
portë në spanjisht