perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në spanjisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (18): cortar, dallar, tajar, cortada, cortadura, corte, cuchillada, aguardar, esperar, rajar, rebanar, recortar, trinchar, demora, espera, expectación, expectativa, segar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në spanjisht, cortar në shqip
pres në spanjisht