perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në spanjisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): aguardar, demora, espera, esperar, expectación, expectativa, acogida, admisión, adopción, fiesta, recepción
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në spanjisht, aguardar në shqip
pritje në spanjisht

Fjalë të ngjashme

meda pranoj filehippo luaj me majmuna