perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

profesor në spanjisht

Fjalë: profesor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): catedrático, profesor
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht profesor, professor proton, professor green, professor female, profesor zellagro, profesor sahetapy, profesor në spanjisht, catedrático në shqip
profesor në spanjisht