perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në spanjisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (27): catar, ensayar, experiencia, experimentar, experimento, intentar, pretender, probar, sentir, sufrir, acaudillar, argumentar, demostrar, indicar, degustar, espécimen, examinar, gustar, muestra, paladear, saborear, tentar, asomarse, corroborar, evidenciar, justificar, tantear
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në spanjisht, catar në shqip
provoj në spanjisht