perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në spanjisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): estampilla, sello, seña, señal, signo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pullë, pullë në spanjisht, estampilla në shqip
pullë në spanjisht