perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në spanjisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (14): autoridad, poder, dominación, dominio, firmeza, fortaleza, fuerza, potencia, carta, plenipotencia, poderes, cetro, imperio, mando
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në spanjisht, autoridad në shqip
pushtet në spanjisht