perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në spanjisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): besar, beso, boca, cara, rostro, besarse
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në spanjisht, besar në shqip
puth në spanjisht

Fjalë të ngjashme

tokë e përgjakur fal taroot