perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në spanjisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (13): boro, arbolado, bosque, madera, monte, selva, maderaje, leño, palo, árbol, mata, forestal, silvestre
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në spanjisht, boro në shqip
pyll në spanjisht

Fjalë të ngjashme

ju njoftoj gëzim krasniqi top bast