perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në spanjisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): estable, establo, asentado, sentado
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në spanjisht, estable në shqip
qëndrueshëm në spanjisht