perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qartë në spanjisht

Fjalë: qartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): expresamente
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht qartë, qartë në spanjisht, expresamente në shqip
qartë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

qarshi pakistan mbush cable