perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në spanjisht

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): adolescencia, juventud, mocedad, juvenil
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në spanjisht, adolescencia në shqip
rini në spanjisht