perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në spanjisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (9): fila, gobierno, grada, hila, hilera, rango, régimen, ringlera, serie
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht rresht, rresht në spanjisht, fila në shqip
rresht në spanjisht

Fjalë të ngjashme

histori me seks