perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në spanjisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): derrumbadero, peligro, riesgo, despeñadero
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në spanjisht, derrumbadero në shqip
rrezik në spanjisht