perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në spanjisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): habitar, morar, quedar, quedarse, residir, vivir, permanecer, estar
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në spanjisht, habitar në shqip
rri në spanjisht

Fjalë të ngjashme

kamarier ne dubai mbah tembus