perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në spanjisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): alrededor, aproximadamente, aro, bicicleta, cerco, círculo, peña, redondel, rueda, rededor, redonda
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në spanjisht, alrededor në shqip
rrotull në spanjisht