perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në spanjisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (34): abogar, amparar, defender, patrocinar, proteger, resguardar, abrigar, acoger, cobijar, preservar, celar, custodiar, guardar, velar, vigilar, conservar, quedar, alegar, apoyar, aseverar, cultivar, ganarse, mantener, mantenerse, respaldar, secundar, sostener, subsistir, comportarse, observar, portarse, proceder, reservar, retener
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në spanjisht, abogar në shqip
ruaj në spanjisht