perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në spanjisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (9): como, cual, cuando, cómo, que, qué, si, tan, así
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në spanjisht, como në shqip
sa në spanjisht