perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në spanjisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): chorizo, embuchado, longaniza, salchicha
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në spanjisht, chorizo në shqip
sallam në spanjisht