perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në spanjisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (19): guardia, oficio, agencia, carga, cargo, compromiso, deber, faena, gravamen, obligación, oficina, responsabilidad, mantenimiento, servicio, favor, vajilla, familia, servidumbre, asistencia
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shërbim, shërbim në spanjisht, guardia në shqip
shërbim në spanjisht

Fjalë të ngjashme

mendoj .com grup piala dunia 2014