perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në spanjisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): centenario, centuria, siglo, edad, era, tiempo
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në spanjisht, centenario në shqip
shekull në spanjisht

Fjalë të ngjashme

shteg games shejtan memec flamur celaj