perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shi në spanjisht

Fjalë: shi (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): agua, lluvia
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shi, shi nuse ne valle, shi ne plazh teksti, shi ne plazh skenari, shi ne plazh komedi, shi ne plazh filmi shqiptar, shi në spanjisht, agua në shqip
shi në spanjisht