perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkel në spanjisht

Fjalë: shkel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): hollar, patear, pisar, pisotear, violar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shkel, shkel uci, shkel e shko, shekel weight, shekel to pound, shekel to euro, shkel në spanjisht, hollar në shqip
shkel në spanjisht

Fjalë të ngjashme

kliko këtu marr jap kthim ne femijeri