perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në spanjisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): amigo, camarada, colega, compañero, condiscípulo, cumpa, compadre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në spanjisht, amigo në shqip
shok në spanjisht

Fjalë të ngjashme

tufë lulesh gji submission