perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në spanjisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): compañía, sociedad, asociación, club, consorcio, organización, entidad, pandilla
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shoqëri, shoqëri në spanjisht, compañía në shqip
shoqëri në spanjisht