perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në spanjisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): dispensar, escapar, liberar, librar, librarse, soltar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shpëtoj, shpëtoj në spanjisht, dispensar në shqip
shpëtoj në spanjisht