perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në spanjisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): espada, sable
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shpatë, shpatë në spanjisht, espada në shqip
shpatë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

me mungon gatuaj net