perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtatë në spanjisht

Fjalë: shtatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): siete
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shtatë, shtatë në spanjisht, siete në shqip
shtatë në spanjisht