perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shteg në spanjisht

Fjalë: shteg (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): ceja, derrota, senda, sendero, trocha, vereda
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shteg, shteg games, ben shteg, shteg në spanjisht, ceja në shqip
shteg në spanjisht

Fjalë të ngjashme

humbje e peshes lirim muharremi