perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në spanjisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (14): estado, nación, país, asiento, condición, estación, exposición, orientación, paraje, posición, postura, situación, ubicación, circunstancia
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në spanjisht, estado në shqip
shtet në spanjisht

Fjalë të ngjashme

une kuptoj