perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

spital në spanjisht

Fjalë: spital (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): clínica, enfermería, hospital
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht spital, spitalfields, spital zollikerberg, spital uster, spital sanador, spital männedorf, spital në spanjisht, clínica në shqip
spital në spanjisht

Fjalë të ngjashme

hekur per flok mik mik ulcinj stoj