perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sulm në spanjisht

Fjalë: sulm (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (16): acceso, accidente, achaque, acometida, arremetida, asalto, ataque, embestida, entrada, ofensiva, agresión, atentado, atraco, atacar, embate, provocación
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht sulm, summertime sadness lyrics, summer wine lyrics, summer wine, summer schools in europe 2014, summer school, sulm në spanjisht, acceso në shqip
sulm në spanjisht

Fjalë të ngjashme

top bast crushphoto shejtan