perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në spanjisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): escayola, yeso, enlucido
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në spanjisht, escayola në shqip
suva në spanjisht

Fjalë të ngjashme

di vaio jelek per nuse kolltuk krevat