perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në spanjisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): ahora, inmediatamente, presente, ya
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në spanjisht, ahora në shqip
tash në spanjisht