perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

thirrje në spanjisht

Fjalë: thirrje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): abjuración, apelación, recurso, advocación, citación, grito, llamada, llamamiento
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht thirrje, thirrje per xhihad, thirrje per projekte, thirrje per konference, thirrje per grante 2014, thirrje per aplikim 2014, thirrje në spanjisht, abjuración në shqip
thirrje në spanjisht

Fjalë të ngjashme

ngjarje nga jeta juaj