perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në spanjisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (17): aterrizar, desembarcar, nación, país, tierra, estado, continente, campaña, campo, terreno, terruño, causa, motivo, mundo, piso, razón, suelo
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në spanjisht, aterrizar në shqip
tokë në spanjisht