perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në spanjisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): comercial, comerciante, mercante, mercantil, cliente, comprador, mercader, negociante, traficante, tratante
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në spanjisht, comercial në shqip
tregtar në spanjisht