perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në spanjisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): sonar, tocar, campanear, llamar, repicar, telefonear, teléfono
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht tringëllin, tringëllin në spanjisht, sonar në shqip
tringëllin në spanjisht